justkill.ro
justkill.ro
justkill.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaJustkill ChatUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ban degeaba :))))

In jos 
AutorMesaj
FacaletzZ
Membru Nou
Membru Nou
FacaletzZ


Mesaje : 1
Reputatie : 0
Data de inscriere : 30/05/2014

ban degeaba :))))  Empty
MesajSubiect: ban degeaba :))))    ban degeaba :))))  Icon_minitimeVin Mai 30, 2014 1:22 am

1. Nick-ul tau: FacaletzZ
2. Nick-ul adminului: PAGANEL
3. Ziua, ora, harta: 30.05.2014 / 11 / inferno
4. IP-ul tau: 84.188.74.19
5. Alte detalii/explicatii:
6. Dovezi ( print screen, demo ):


Pai dupa ce ca paganel asta nu are cei 7 ani de acasa pentru ca nu stie sa se poarte si ma repede si imi da ultimatumuri gen " ai 30 de secunde sa dai pozele .... mai ai 15 secunde ... " ii dau pozele si e totul ok ... el imi da ban dupa 3 minute pe motiv : "eu:pentru ca wall el:pentru ca inapt "
cum imi zice el mie sa ii zic de unde il stiam dupa perete cand eu auzisem mai multi pasi .... el ma someaza si imi zice " si daca imi zici ca mai auzit ai ban:)" iar raspunsul meu a fost " am auzit mai multi pasi"
ma rog .putin imi pasa de banul lui. sunt admin de 6 ani pe acelasi sv si va zic ...am mai vazut fenomene.... paganel

P.S. Paganele... dupa o perioada considerabila de jucat cs , incepi sa ai alta intuitie si alt control fata de cei care joaca ocazional .deci daca 90 % joaca cu coduri doar sambata si duminica pt ca in timpul saptamanii au ore de cultura generala , restul de 10 % joaca foarte bine fara coduri . si aia sunt cei care joaca cs de peste 10 ani .
Sus In jos
 
ban degeaba :))))
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Mi-a dat exterminate degeaba
» Kick & Ban Degeaba

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
justkill.ro :: Servere Justkill :: Cs.JusTKiLL.Ro Public Server 1 :: Zona Jucatorilor :: Reclamatii/Cereri Unban-
Mergi direct la: