justkill.ro
justkill.ro
justkill.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaJustkill ChatUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 am luat ban aiurea...din nou :)))

In jos 
AutorMesaj
broken_angel
Membru Nou
Membru Nou
broken_angel


Mesaje : 5
Reputatie : 0
Data de inscriere : 25/12/2012

am luat ban aiurea...din nou :))) Empty
MesajSubiect: am luat ban aiurea...din nou :)))   am luat ban aiurea...din nou :))) Icon_minitimeVin Dec 28, 2012 8:55 am

Heyyy...ma numesc toX!c^G!rL ;* si joc pe cs2.justkill.ro. Astazi 28.12.2012, ora 18:40 , harta aim_map...am primit ban de la unicul admin aim_bot... Neutral

Povestea abia incepe Smile) : Am intrat pe serv...am vazut ca sunt numai 2 playeri m-am alaturat grupei Tero si era aim_bot ( Gandinu-ma ca fac puncte... ) . Dupa cateva kill-uri mi-a dat kick...ca el o crezut ca am aim... am intrat din nou... am mai dat un kill...dar fara sa ma verifice prin poze el imi da asa ca prin minune ban.

Deci...eu nu inteleg la adminii astia ...daca un player are talentul ala de a juca..... cu un stil de parca joaca cu cod ..adminul nu mai verifica daca are aim sau wall prin poze...el da asa degeaba ban.

Iar eu nu am avut wall sau aim Wink
Sus In jos
 
am luat ban aiurea...din nou :)))
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» AM luat ban nedrept pe motiv "wall"
» am primit destroy aiurea
» am primit ban aiurea
» Am primit ban aiurea, nu inteleg de ce?!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
justkill.ro :: Servere Justkill :: Cs2.JusTKiLL.Ro Public Server 2 :: Zona Jucatorilor :: Reclamatii/Cereri Unban-
Mergi direct la: